Hero Zero – Gra dla bohaterów

herozero

Kapitalna gra dla dzieci i dorosłych. Hero Zero, to gra, w której każdy jej uczestnik wciela się w postać bohatera z podwórka, walczącego z wszelkiej maści przestępcami.

Przy okazji, każdy ma szansę spuścić niezłe lanie współgraczom.

Będąc super bohaterem, będziecie mieć okazję rozwijać swoją postać, wzmacniać jej statystyki poprzez trening lub specjalne elementy stroju i wyposażenie.

To ciekawa gra, w której gracz otrzymuje do zrealizowania różnego rodzaju zadania, w zamian za co otrzymuje różnego rodzaju bonusy.

W Hero Zero można grać zarówno solo, jak i grupowo. To od Ciebie zależy, czy podejmiesz się misji zbawiania świata w pojedynkę, ratując świat przed inwazją zombie, czy przeganiając łotra z osiedla, czy postanowisz skrzyknąć się z chłopakami i dziewczynami Twojego pokroju i stworzyć z nimi Dream Team, prawdziwą drużynę marzeń, przed którą inne drużyny będą chylić czoła i uczyć się od was, na czym polega fach naprawiania świata.

Tu zwykli ludzie zamieniają się w Superbohaterów, tu każdy zaczyna od zera, by stać się najpopularniejszym wśród Wielkich.

Hero Zero, to bezpłatna gra przeglądarkowa. Istnieje jednak możliwość wykupienia specjalnych oponek, dzięki którym gracz ma możliwość zamienienia ich na pożądane przez siebie korzyści typu podniesienie statystyk, czy specjalny strój zapewniający ekstra moce.

To gra, która wciąga i sprawia wielką frajdę, dzięki ciekawej grafice i dużym możliwościom. Gracz nie tylko zdobywa pieniądze, pokonuje przeciwników, podnosi statystyki, czy wykonuje misje, w każdej chwili może dowolnie zmienić swój wygląd zaczarować świat swoim wyglądem.

Graj w Hero Zero